Clash of Clans MyBot Run İndir (Son Sürüm – Ücretsiz)

clash of clans mybot run indir

Clash of Clans Bedava Bot | Ücretsiz | Son Sürüm

Android platformunda en çok indirilen oyunlardan biri olan Clash of Clans‘ın son sürümünde sorunsuz çalışan mükemmel bir ücretsiz botu sizlere sunuyoruz. İsmi Clash of Clans MyBot. Bu bot sayesinden telefon başında olmasanız bile bilgisayardan otomatik olarak her ganimeti toplayıp köyünüzü savunabilirsiniz.

Botun en güzel yanı hiçbir ücretinin olmaması. Ayrıca birçok güzel özelliğin de olması cabası. Bir de Clash of Clans MyBot Run Türkçe‘dir, hiç zorlanmadan botu kurup, ayarlarını yapıp hemen oynayabilirsiniz.

Aşağıda CoC MyBot Run‘da en çok görülen hataları da yazdık, oradan bakarak karşınıza çıkan hataları hemen çözebilirsiniz. Ayrıca Clash of Clans MyBot Run Videolu anlatım da aşağıdadır, oradan da izleyerek botu kullanmaya başlayabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dileriz, Clash of Clans Güncel Hileleri için sitemizi takip edebilirsiniz 😉

BONUS: Tüm Clash of Clans hile Yama ve hileli apk’lara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Clash Of Clans MyBot Hatalar ve Çözümleri

 • CoC MyBot Windows XP’de çalışmamaktadır.
 • Army Camp Read error, Waiting for Main Screen, Cannot find Next Button gibi hatalar alıyorsanız oyun dilini değiştirin.
 • 1440×900’den daha düşük bir ekran çözünürlüğünüz var ise (örneğin; 1366×768) botu kesinlikle Arkaplan Modu ile kullanmayınız.
 • Uyarı: Warning: Display size too small = 1366×768 hata değil, uyarıdır! Botu çalıştırmadan önce Arkaplan Modu’nu işaretleyin ve Görev çubuğuna sağ tıklayıp özelliklere girerek “Görev Çubuğunu Otomatik Gizle”yi açın veya görev çubuğunu sağ ya da sol tarafa taşıyın. Arkaplan modu seçili değilse bu çözünürlük ile botu çalıştıramazsınız!
 • ERROR!! Display DPI setting INCORRECT hatası alıyorsanız, bilgisayarınızdaki metin ölçekleme %100’den fazladır. Bunu %100 olarak ayarlamalısınız.
 • Kullandığınız Bluestacks eski veya uyumsuz olabilir. Yukarıdan tavsiye edilen sürümü indirin. Ayrıca BitDefender yüklü ise kaldırın, yorumlara göre BitDefender ve BlueStacks birlikte çalışmıyor.

CoC MyBot Ayarlar Videolu Anlatım

Clash of Clans MyBot Kurulumu

 1. İlk olarak Clash of Clans MyBot’un son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirin,
 2. Dosyaların içerisindeki Net Frame Work’ü yükleyin,
 3. Ardından Visual C# paketini yükleyin,
 4. Blue Stacks’ı buradan indirin, kurun ve açın
 5. Clash of Clans apk dosyasını da yükleyip botu çalıştırın.

Boom Beach Full Mod Apk

Clash of Clans MyBot Run İndir (Son Sürüm) ➜ TIKLA İNDİR

Leave A Reply