Counter Strike 1.6 İndir (Full / Tek Link) Online – Botlu

Counter Strike 1.6 Full indir

Counter Strike 1.6 Online | Oyunyöneticisi.com | Cs 1.6 Tek Link
Cs 1.6 indirmek artık çok kolay. En popüler silahlı oyunlardan birisi olan Counter Strike 1.6‘yı sizlere online şekilde oynanabilir bir şekilde sunuyoruz..  Tek yapmanız gereken aşağıda verdiğimiz bağlantıdan CS 1.6 Online.exe‘yi indirmek ve kurulumu tamamlamak..

Oyunyöneticisi.com‘un hazırladığı Cs 1.6‘yı indirip online olarak oynayabilirsiniz. İstediğiniz servere girip diğer oyuncularla online olarak kapışabilirsiniz.

Counter Strike Online 1.6 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi : Windows ® Vista/XP/2000/Win7/Win8/Win10
  • İşlemci : 1.7 GHz
  • Bellek : 512 MB RAM
  • Ekran Kartı : DirectX ® 8 destekli grafik kartı (SSE desteği gerektirir)

Cs 1.6 Online indirip yükleyin, ardından sXe indirip kurun. Artık online CS 1.6 oynayabilirsiniz.
İsterseniz Cs 1.6 bot paketi indirip botlarla da oynayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

sincap.gen.tr

Counter Strike 1.6 (Online) Yeni İndir ➜ TIKLA İNDİR

Counter Strike 1.6 (Online) İndir ➜ TIKLA İNDİR

269 comments On Counter Strike 1.6 İndir (Full / Tek Link) Online – Botlu

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.