Counter Strike Apocalypse Full İndir + PC v1.6 – Sorunsuz

Counter Strike Apocalypse İndir + PC v1.6

Counter-Strike Apocalypse Full İndir + PC v1.6

Counter Strike üzerine tartışmaya bile gerek olmayan bizimle beraber doğmuş büyümüş oyun dünyasının en kıdemli ve eskimez olan oyunudur. Aksiyon ve savaş oyunları arasında Counter Strike’ın yeri her zaman ayrı olmuştur. Üzerine yapılan onlarca değişiklik sonrasında farklı ve daha ilgi toplayıcı hale gelen counter strike şimdi karşınızda Counter Strike Apocalypse full olarak yer alıyor. Bu muazzam oyunu oynamamışsanız Counter Strike dünyası adına siz için büyük kayıp. Aşağıya linki bırakıyorum. Sorularınızı yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın. İstek yama oyun ve hileler için de bize hem buradan hem de sosyal medya hesapları üzerinden ulaşıp isteğinizi bildirebilirsiniz. İyi oyunlar. Bu arada normal Counter Strike 1.6 indirip oynamak isteyen arkadaşlar onu da indirebilir. Sitemizin arama kısmına Counter Strike yazarak da Counter Strike ile ilgili dosyalarına ulaşıp ihtiyacınız olanı indirip gönlünüzce keyf edebilirsiniz.

Kurulum: Winrar ile açıp Setupa tıklayın kolayca kurulur ardından masaüstünden ikonu açın.

Minimum Sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Xp, vista, 8, 8.1, 10
  • Bellek (RAM): 128 mb
  • Video Kartı: 512 mb

Counter-Strike Apocalypse Full İndir ➜ TIKLA İNDİR

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.