CS 1.6 Komando AimBot CFG İndir [Uğur Hocaoğlu]

Komando AimBot CFG

Counter Strike 1.6 Komando AimBot CFG | By Uğur Hocaoğlu

CS 1.6’nın en beğenilen cfg’lerinden birini daha sizlerle paylaşıyoruz değerli oyuncular. Bu cfg’miz aimbot özelliği de bulunan CS 1.6 Komando AimBot CFG‘dir. CFG’nin yapımcısı Uğur Hocaoğlu‘dur. Buradan Komando Aimbot‘un yapımcısına da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Umarız siz de beğenerek kullanırsınız. Hepinize iyi oyunlar dileriz 😉 Yeni CFG’ler için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın 😉 Eğer Counter Strike 1.6 Online indirmek isterseniz bağlantıya tıklayın.

Counter Strike 1.6 Komando AimBot Özellikleri

  • AimBot ( Nişangah Otomatik Kafa Hizasına Gelir )
  • Otomatik Nişangah ( Otomatik Kafa Bulma )
  • Takım Arkadaşını Vurabilme
  • Kafadan Bıçaklayabilme
  • Otomatik Ateş Etme
  • Otomatik Tabanca
  • Mermi Sekmeme Özelliği

CS 1.6 Komando AimBot CFG indir

CS 1.6 Komando AimBot İndirme Linkleri

CS 1.6 Komando AimBot CFG indir  ➜  TIKLA İNDİR

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.