[CS 1.6] NoSignaL CFG İndir (%800 Aim CFG)

Counter Strike 1.6 Aim CFG

NoSignaL CFG | %800 Aim CFG

Tüm Counter Strike 1.6 oyuncularına mükemmel bir Aim CFG sunuyoruz. Sizlere bugün verdiğimiz bu cfg ile %800’lere varan aim sağlayabilirsiniz ve sürekli kafadan vurabilirsiniz. NoSignal CFG‘yi aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak indirdikten sonra yine aşağıda nasıl kullanacağınızı da yazdığımız bölümü okuduktan sonra gerekli uygulamaları yaparsanız bu güzel aim cfg’yi sorunsuz kullanabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz, en yeni CS 1.6 CFG‘leri için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

NoSignaL Aim CFG Özellikleri

Aim Paketi
Karanlık olan yerler düzeltildi.
HD görüntü özelliği vardır.
Alias kodları bulunmaktadır.
No recoil ayarları ile sekme azaltılmıştır
Ses ayarları yapılmıştır.
Fps ayarları vardır.
Ping sorunu yoktur.
-Cross paketi
-Aim paketi
-F7 auto buy paketi
-Ekran ayarı
-CL ayarı
-GL ayarı
-Setinfo ayarı
-Rate ayarı (8mbit internete göre ayarlandı)
-Default ayarlar bulunmaktadır.

NoSignaL Aim CFG Kurulum ve Kullanımı

  1. İlk olarak NoSignal Aim CFG’yi indirip rardan çıkartın.
  2. Çıkan dosyaların içerisinde “nosignal.cfg”yi kopyalayıp Program Files / Valve / cstrike klasörü içerisine yapıştırın
  3. Counter Strike 1.6’ya girin ve konsola “exec nosignal.cfg” yazıp enterlayın.
  4. Artık %800 Aim Cfg aktif olmuştur

NoSignaL CFG indir

NoSignaL CFG İndir ➜ TIKLA İNDİR

5 comments On [CS 1.6] NoSignaL CFG İndir (%800 Aim CFG)

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.