Assassin’s Creed Revelations Full Türkçe indir PC – Sorunsuz (Tek Link)

Assassin’s Creed Revelations Full Türkçe indir PC - Sorunsuz

Assassin’s Creed Revelations Full İndir – Türkçe Assasin’s Creed gibi bir oyun daha yapılmadı ve büyük ihtimal yapılacak olursa zaten o yine assasin’s serisinin bir devamı olur. Oyunda neredeyse istediğiniz her şeyi yapabiliyorsanız. Oyun esnekliği açısından devrim niteliğinde olan karakterin hareket kabiliyeti ve muazzam ötesi kurgusuyla Assassin’s Creed önemini ve tekliğini oyun dünyasında koruyor. Şimdi ise Assassin’s Creed‘i full indirmek ve size Assasin’s Creed zevkini tattırmak adına Assassin’s Creed Revelations Full Türkçe sürümünü tek link ve sorunsuz çalışır halde sizlere sunuyoruz.

Devamını oku

Assassin’s Creed Revelations Crack İndir – Serial İndir

Assassin’s Creed Revelations Crack İndir

Assassin’s Creed Revelations Crack İndir Assassin’s Creed Revelations Crack İndir Assassin’s Creed Revelations full versiyonunu sizlere önceden sunduk hatta buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise ekstradan Assassin’s Creed dünyasının bu muazzam Revelations versiyonunn crack dosyasını sizlere sunuyoruz. Assassin’s Creed Revelation için sunduğumuz bu rar dosyasının içinde crack dosyasına ve kullanabileceğiniz Assasin’s Creed Revelations Serial Key ‘lere de ulaşabilirsiniz. Rardan crack dosyasını çıkarıp oyunun bilgisayarda yüklü olduğu klasörün içine atmanız yeterli. Yapamazsanız yazın bize yardımcı oluruz. İstek yamadır cracktir full oyun veya program

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.