ESET NOD32 Antivirus 10 Full Sınırsız (Türkçe) Katılımsız İndir

Eset Nod32 Antivirus 10 Full Katılımsız indir

Eset Nod32 Antivirus 10 Full Sınırsız indirerek ömür boyu kullanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Eset Nod32 Antivirus 10 Katılımsız kurulum ile hiçbir şey yapmadan otomatik olarak bilgisayarınıza kurulur. Lisanslama işlemini otomatik olarak kendi yapar ve sınırsız full olarak kullanmaya başlarsınız. Windows için ödüllü antivirüs programı olan Eset Nod32’yi aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak hemen indirip sınırsız kullanmaya başlayabilirsiniz. Eset Nod32 Antivirüs 10 Bazı Özellikleri Virüsler ve casus yazılımlardan sizi uzak tutar. İnternet bankacılığı ve internet alışverişlerinizde güven sağlar. Hacker’ların bilgisayarınıza ulaşmasını engeller. Çocuklarınızı

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.