ETS 2 Erzincanlı Havalı Korna Modu İndir [4 Adet]

ets 2 havalı korna modu

Euro Truck Simulator 2 Erzincanlı Havalı Korna Modu Euro Truck Simulator 2 için yapılmış güzel modları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer de sizlere ETS 2 Havalı Korna Modu‘nu sunuyoruz. İçerisinde birbirinden güzel 4 adet havalı korna bulunan bu modu indirdikten sonra galerideki tüm tırlarda kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki bağlantıdan havalı korna yamasını indirip kurmak. Herkese iyi oyunlar diliyoruz… Euro Truck Simulator 2 Erzincanlı Havalı Korna Modu Kurulumu Havalı Korna Paketini indirip rardan çıkartın, .scs uzantılı dosyaları kopyalayıp Belgelerim/Euro

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.