Fifa 2018 Full Yapma – Sorunsuz Crack İndir

Fifa 2018 Full Yapma - Fifa 2018 Crack İndir

Fifa 2018 Full Yapma – Crack FİFA 2018 Full yapma adına FİFA 2018 Crack dosyasını sizlere sunuyoruz. Fifa 2018 futbol oyunları arasında şuan en üst sıralarda yer alıyor. FİFA 2018 Full yapmak için FİFA 2018 crack dosyasını  oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın. FİFA 2018 ile ilgili diğer yama ve modlar için takipte kalın. Tüm FİFA severlere iyi oyunlar. Rakip firma PES’in yama ve crack dosyalarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. İstek yama crack ve herhangi bir ihtiyacınız için bizlere ulaşın. Yorum

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.