Torrent En Hızlı – Güncel Tracker (İzleyici) Listesi − Kasım 2017

Hızlı Torrent Tracker Listesi 2017

Güncel En Hızlı Torrent Tracker Listesi – İzleyici Listesi Kasım 2017 Güncel 2017 Kasım Torrent Tracker listesini kullanmanız hali hazırda yavaş bir internete sahip ülkemizde indirmelerde rahatlamanızı ve AKN sorunlarına takılmamanızı sağlayacaktır. Dünyada adil kullanım kotasına sahip ender ülkelerdeniz. Malesef bu üzücü durum bizlerin interneti verimli ve isteğimize uygun kullanmamızı engelliyor. Bu 2017 güncel izleyici hızlı torrent listesi ile adil kullanım kotanız dolsa bile internet hızında bir düşüş yaşamdan indirme işlemlerinize devam edebileceksiniz. Elimizdeki en hızlı güncel tracker listesi ile

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.