Office 2016 Etkinleştirme KMS Activator Ultimate indir (Son Sürüm)

Office 2016 Etkinleştirme KMS Activator Ultimate indir

Office 2016 Etkinleştirme KMS Activator Ultimate indir Office 2016 KMS Activator Ultimate İndirdikten sonra istediğiniz herhangi bir Windows programını yani Windows 7, Windows 8, Windows 10, Ofis 2016, Ofis 2010 vb. tüm programları anında full yapıp kullanabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak KMS Activator Ultimate indirebilirsiniz. Windows 10 Etkinleştirme, Windows 7 Etkinleştirme, Windows 8.1 Etkinleştirme, Ofis 2016 Full Yapma, Ofis 2016 Etkinleştirme yapmak için KMS Activator Ultimate 1.5 kullanabilirsiniz. KMS Activator Ultimate ile Etkinleştirebileceğiniz Ürünler Windows 10 tüm sürümleri etkinleştirme Windows

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.