PES 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması İndir

pes 2016 türkiye ligi

PES 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması (Türkiye Ligi) PES 2016‘da olmayan Türkiye Ligi için çözümü sizlerle paylaştığımız bu yama sayesinde hemen halledebilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak hemen indirip PES 2016 Türkiye Ligi Yaması‘nı kurabilirsiniz. PES 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması‘nı nasıl kuracağınızı da hemen aşağıdaki açıklamaları takip ederek yapabilirsiniz. PES 2016 Türkiye Spor Toto Süper Lig Yaması Yenilikler PES 2016’ya Spor Toto Süper Lig eklendi. Ziraat Türkiye Kupası Eklendi. Avrupa %90 Brezilya %70 oranında gerçekleşen transferler oyuna uygulandı. Fenerbahçe,

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.