Slither.io Mod Hack İndir (Yeni Slitherio Hile)

Slither.io Mod Hack | Slitherio Hile 2017 Slitherio Hilelerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de sizlere Slither.io Mod Hack‘i sizlere sunduk. Aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak bu hileyi indirip hemen kullanabilirsiniz. Sizlere Güncel Slitherio Hileleri sunmaya devam edeceğiz, sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Slitherio Hile Kullanımı Chrome’a öncelikle Tampermonkey eklentisini kuruyoruz (tıkla kur) Daha sonra aşağıdaki bağlantıda bulunan scripti indiriyoruz. Tampermonkey’den scripti seçip kurulumu yapıyoruz. Daha sonra Sliher.io’ya giriyoruz ve hesabımızı açıyoruz. Artık her şey otomatik olarak script tarafından yapılacaktır.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.