2017 En Hızlı Torrent Tracker Listesi [ Yeni – Güncel İzleyiciler ]

torrent tracker listesi

2017 Hızlı Torrent Tracker Listesi En Hızlı 2017 Torrent Tracker Listesi sizlere torrent ile herhangi bir dosya indirirken dosyanın daha da hızlı inmesini sağlayacaktır. Normal dosya indirirken dosyanın tracker listesi kullanılır fakat size verdiğimiz Güncel Torrent İzleyici Listesi ile dosyanıza yeni trackerlar ekleyerek dosyanın normalinden daha hızlı inmesini sağlayabilirsiniz. 2017 Torrent Hızlı İzleyici Listesini aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. Herkese iyi kullanımlar diliyoruz. 2017 Hızlı Torrent Tracker Listesi Yükleme Aşağıdaki bağlantıdan Tracker Listesi’ni indirip txt dosyasını açın, İçerisindeki tüm adresleri kopyalayın, Daha sonra inmekte

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.