ETS 2 1.26.x Save Dosyası İndir [Sorunsuz %100 Bitirilmiş Kayıtlı Oyun]

ETS 2 1.26.x Save Dosyası

ETS 2 1.26.x Save Dosyası

ETS 2 1.26.x Save Dosyası | %100 Bitirilmiş Kayıtlı Oyun

Euro Truck Simulator 2 1.26 Save Dosyasını bugün sizlere sunduk. Güzel bir arkadaşımızın isteği üzerine yayınladığımız ETS 2 1.26 Save Dosyası şimdi elinizde. Bu güncellemenin tüm bölümlerinin bitirilmiş hali  dosyanın içindedir ve aşağıdan vereceğim linkle dosyayı indirip oynayabilirsiniz. O arkadaşa da buradan selamlar ! İyi oyunlar dostlar.

Fakat şimdi size iki tane dosya atıcam aşağıya, ilkini deneyin istediğiniz modlar yoksa diğerini indirip bir daha deneyin. İkisinden biri inşallah tatmin eder. Takipte kalın ve hile istemek için yorum veya mesaj atmayı unutmayın. Siz yazın biz yapıp bulup gönderelim. Bu arada 1.26 için gerçekçi zenon paketini de aşağıya bırakıyorum. Gece saatlerinde oyuna acaip bir güzellik katıyor

 

ETS 2 1.26 Save Dosyası İndir

ETS 2 1.26 Save Mod İndir   ➜  TIKLA İNDİR

Diğeri de Aşağıda arkadaşlar, eğer yukarıdakiyle tatmin olmazsanız bunu da deneyin. Save moddan ziyada İskandinavya, Fransa falan açık. Bir bakın siz zaten yazarsınız. Hayde görüşürüz.

ETS 2 Hileleri

ETS 2 1.26 Save Mod İndir   ➜  TIKLA İNDİR

BONUS

Gerçekçi ETS 2 V1.26 XENON (ZENON) Paketini İndirmek İçin Tıklayın.

 

 

14 comments On ETS 2 1.26.x Save Dosyası İndir [Sorunsuz %100 Bitirilmiş Kayıtlı Oyun]

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.