ETS 2 Renault Clio Symbol Modu İndir

ETS 2 Symbol Modu

Euro Truck Simulator 2 Renault Symbol / Clio Modu

Euro Truck Simulator 2 Araba modlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere ETS 2 Symbol Modu‘nu sunduk. Alt tarafta bulunan bağlantıdan bu güzel modu indirip kullanabilirsiniz.

ETS 2 Clio Modu gerçeğe yakın olarak tasarlanmıştır ve çoğu özelliği çalışmaktadır. Sadece bazı yerlerinde eksikler var ama yine de gayet başarılı. Modun yapımcısı olan Hüseyin Karadana’ya teşekkür ediyoruz.

IVECO galerisinde satılıyor. Lastik ve jant seçenekleri bulunuyor. Port bagaj takılabiliyor.

ETS 2 Renault Symbol / Clio Modu Kullanımı

  1. İlk olarak ETS 2 Reno Sembol Modu‘nu aşağıdaki bağlantıdan indirip klasöre çıkartın,
  2. Daha sonra ClioByHuseyin.scs dosyasını Belgelerim/ETS2/mods klasörü içerisine yapıştırın,
  3. Euro Truck Simulator 2’yi çalıştırıp IVECO galerisinden araba modunu kullanabilirsiniz.

ets 2 symbol modu indir

ETS 2 Renault Symbol Clio Yaması İndir TIKLA İNDİR

Alternatif Link TIKLA İNDİR

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.