ETS 2 Save Dosyası İndir [Tüm Kilitler Açık – 1.2.x.x sonrası Tüm Sürümlerde]

ETS 2 Save Dosyası

ETS 2 Save Dosyası

ETS 2 Save Dosyasıları

ETS 2  1.2x.x bütün sürümlerde yüksek ihtimal çalışan save dosyasını sunuyoruz. Dosyayı çıkarın ve C:-Users-USERNAME-Documents-Euro Truck Simulator 2-profiles dosyasının içerisine atın. Dosya 1.2x.x sürümlerinde test edilmiş. Fakat Going East DLC yoks çalışmayabilir. Siz bir deneyin olmazsa yazın, beraber çözüm üretmeye çalışalım. Arar bulur yayınlarız 🙂 https://sincap.gen.tr/ets-2-1-26-x-save-dosyasi-indir-bitirilmis/

ETS 2 Save Dosyası İndir

ETS 2 Save Dosyası İndir   ➜  TIKLA İNDİR

Aşağıdaki linkten direkt ETS 2 1.26 da çalışan full save ve harita dosyalarına ulaşabilirsiniz.

ETS 2 1.26 Save Dosyası İndir   ➜  TIKLA İNDİR

İstediğiniz hile, crack, save dosyası ve programları bizlere iletebilirsiniz. Sitemiz üzeirnden, facebook sayfamızdan veya twitter üzerinden isteklerinizi söyleyebilirsiniz. Kısa zamanda sizler için hazırlamaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Güzel günleriniz olsun. Ümitli yarınlara…

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.