Facebook Criminal Case – Locker Blue Hilesi İndir

Facebook Criminal Case

Facebook Criminal Case – Locker Blue Hilesi
Criminal Case – Locker Blue Hilesi İndir

Criminal Case – Locker Blue Hilesi

Evet şimdi sıra Facebook‘un sizlere sunduğu Criminal Case oyununda. Bir dedektif polisi oynadığınız bu oyunda bildiğiniz gibi otopsiden tutun da olay yeri incelemeye kadar imkan tanınıyor ve adeta yetişmekte olan bir polis dedektif olarak hissetmeye başlıyorsunuz. Gündelik hayatınızda dahi sizi etkilemeye başlayan, olaylara bakış açını değiştiren Criminal Case oyunu için aşağıda Locker Blue Hilesi bulunmaktadır. Oyunu daha zevkli hale getirmek ve hızlıca gelişip daha zor olaylar çözmek istiyorsanız hemen indirin.

Facebook Criminal Case – Locker Blue Hilesi İndir

Criminal Case – Locker Blue Hilesi İndir

Facebook Criminal Case – Locker Blue Hilesi İndir  ➜  TIKLA İNDİR

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.