FIFA 14 3DM Çalışmayı Durdurdu Hatası [%100 Kesin Çözüm]

FIFA-14-Calismayi-Durdurdu-Hatasi-Cozumu

FIFA 14 Çalışmayı Durdurdu Hatası Kesin Çözümü

FIFA 14 3DM sürümünü yükleyen herkes oyunu crack yaparak açsalar dahi hata alıyorlardı. Bu hata FIFA 14 Windows Çalışmayı Durdurdu Hatasıdır. Bizler de bu hatayı nasıl çözeceğinizi anlattık. Yapacağınız işlemler sayesinde FIFA 14 Çalışmayı Durdurdu Hatasını kesin olarak çözmüş olacaksınız. Şimdi hatanın nasıl çözüleceğine geçelim.

FIFA 14 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözüm Adımları

  1. FIFA 14’ün kurulu olduğu yere girip Fifa14.par adlı dosyayı silin.
  2. İndirip kurduğunuz FIFA 14 klasörünü sağ tıklayıp kopyalayın.
  3. Origin adlı programı indirip kurun, ardından Orrigin simgesine sağ tıklayıp dosya konumunu açın.
  4. Ardından kopyaladığınız bütün dosyaları buraya yapıştırın.
  5. Daha sonra FIFA14.exe’yi masaüstüne kısayol yapın.
  6. Artık FIFA 14’ü hata almadan oynayabileceksiniz.

Herkese iyi oyunlar dileriz 😉

51 comments On FIFA 14 3DM Çalışmayı Durdurdu Hatası [%100 Kesin Çözüm]

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.