MARVEL Avengers Academy Apk İndir – Mod Hileli v1.20.0

Marvel Avengers Academy İndir

MARVEL Avengers Academy Apk İndir – Mod Hileli v1.20.0

MARVEL Avengers Academy Apk İndir – Mod Hileli v1.20.0

Marvel dünyasına telefonunuzdan bağlanmanızı sağlayacak bu mükemmel oyunu sizlere sunmaktan hem gurur hem mutluluk duyuyorum. Marvel dünyasının içinde yaşamanızı sağlayacak bu mükemmel Apk ile istediğiniz karakteri seçip onu istediğiniz şekilde yetiştirmeniz mümkün.

Gerçek dünyanın içerisinde mükemmel güçlere sahip olmanın nasıl bir his olduğunu anlamak ve hissetmek adına biçilmiş bir kaftan olan Marvel Avengers Academy bizlere inanılmaz anlar yaşatacak.

Iron Man, Thor, Black Widow, Hulk, Loki, Captain America ve daha nice kahramanlardan birini seçip onları eğittikten sonra kötü adamlara karşı savaşabilir oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Süper kahramanların kalıcağı yurdu alacağı dersleri dahi seçebiliyorsunuz. Bu gerçekten inanılmaz ve mükemmel. Hatta labaratuvarlarda deneyler yaparak onlara ekstra tecrübe ve güç dahi sağlayabiliyorsunuz. Bu inanılmaz oyunu hemen indirmek için aşağıdaki indirme linkine tıklamanız yeterli.

  • Sürüm: 1.20.0
  • Boyut: 96 MB
  • Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

MARVEL Avengers Academy Hileli Apk İndir

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.