MORTAL KOMBAT X Apk İndir – Hileli Mod 1.14.0

Mortal Kombat

Mortal X Apk İndir – Hileli Mod 1.14.0

MORTAL KOMBAT X Apk İndir 

 

Oyun dünyasının en eğlenceli ve vurdulu kırdılı oyunu Mortal Kombat ‘ı sımdı daha zevkli hale getirdik. oyunun adam gıbı adamları başta Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero ve hanımefendileri Sonya, Kitana olmak üzere tümünün yer aldığını içten bir şekilde ifade edebilirim. Favori karakteriniz kimse nasıl pc ve ps de oynuyorsanız aynı şekilde Mobil’de de oyanabileceksiniz. Karakterlerin farklı farklı dovuş moddları ve her modun kendine göre uzmanlaşılması gereken kısımları var. İnanılmaz esnek ve aksiyon oyunları arasında kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz bu muazzam üstü feleş foş oyunda neler yapabileceğinizi indirerek görün. Bu apk için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. Bir de arkadaşa eşe dosta haber edin, sayfamızı paylaşın ne biliyim yazın bize abi şu oyunu istiyoruz falan diye bulalım, yama falan isterseniz de bulurum ben yeter ki yazın. hadi kendinize iyi bakın.

Mortal Kombat apk

İndirmek için TIKLAYIN

 

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.