NARUTO Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst HD İndir

NARUTO Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst HD

NARUTO Shippuden Ultimate Ninja Storm 3

Veeeeeee Mortal Kombat paylaşımından sonra harika bir dövüş oyunu ile yine karşınızdayız. Mükemmel evladım bu oyun hele bir de Naruto falan zaten revaçta mevzular. Ben aşağıya nasıl indireceğinize ve nereden indireceğinize dair bil link bırakıcam.  İndirin güzel güzel oynayın. Tertemiz bir link yavaş yavaş iner siz sabırla bekleyin mis gibi de oynayın NARUTO Shippuden Ultimate Ninja Storm 3′ un zevkine bakarken bizi de unutmayın. arkadaşa eşe dosta haber edin, sayfamızı paylaşın ne biliyim yazın bize abi şu oyunu istiyoruz falan diye bulalım, yama falan isterseniz de bulurum ben yeter ki yazın. hadi kendinize iyi bakın.

Sistem gereksinimleri :
EN AZ:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha yüksek (64 bit)
İşlemci: Intel Core2 Duo, 3,0 GHz – AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 6400+ 3.2GHz ve daha iyi
Video: 1 Gb veya daha iyi
DirectX: 11 Bellek: 2 GB
disk alanı: 17 GB (kurulum süresi repack üzerinde 27GB )
NARUTO Shippuden Ultimate Ninja

İndirmek İçin TIKLAYIN

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.