PES 2006 Full İndir / Download [Tek Link / PC]

PES 6 Full

Pro Evolution Soccer 6 | PES 2006 Full İndir | Tek Link

Pro Evolution Soccer 6 veya PES 2006 KONAMI oyun geliştirme firması tarafından geliştirilmiş dünyada en yaygın simülasyon futbol oyunlarındandır. PES serisinin 6. oyunudur. Oyun gerçekçiliği ile göz doldurmuş ve bu yönüyle rakiplerine fark atmıştır.
PES 6 özellikle Avrupa’da en çok satılan oyun olmuş ve rekor kırmıştır. Serinin diğer bir ismi de Winning Eleven’dır. Her şeyiyle PES 6’nın aynısıdır, sadece isim farklılığı vardır. Winning Eleven ismi Japonya’da kullanılmaktadır. PES 2006’da İngiltere Ligi’nde Arsenal ve Manchester United takımlarının dışında hiçbir takım lisanslı değildir. Oyunda ayrıca bazı ülkeler de lisanslı değildir. PES 2006‘da takım kurabilirsiniz ve oyuncu transfer edebilirsiniz. Pro Evolution Soccer 6‘yı tek link olarak sitemizden indirip hemen oynayabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dileriz..

Pro Evolution Soccer 6 Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 800 MHz (1.4 GHz önerilir)
  • Bellek: 256 MB RAM (512 MB Önerilir)
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 4 Ti, ATI Radeon 9600, veya daha yüksek
  • Sabit Disk: 1.5 GB boş alan


PES 2006 Full ➜ TIKLA İNDİR


[divider style=”dashed”]

pes 2006 full indir.pes 2006.pes 2006 indir.pes 6 full indir.pes 6 full indir tek link.
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Digg thisPaylaşmak güzeldir ;)

Yorum Yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>