PES 2018 Transfer Yaması İndir + Lisanslar

PES 2018 Transfer Yaması Lisanslar

PES 2018 Transfer Yaması

Pes 2018 Transfer Yaması sadece PES 2018‘in değil tüm PES sürümlerinin en büyük problemlerinden biri olan lisans sorununu ortadan kaldırıyor. Yep yeni transferler, takım isimleri, stadyumlar bu pakette mevcut. PES 2018 Takım Lisansları İndir diye de adlandırabileceğimiz bu yama sizlere PES 2018‘in tadını çıkarmanızı sağlayacak. REpack ve normal hali farketmeksizin iki türde de çalışıyor. İyi oyunlar. Yorum yapmayı, istek yama ve hilelerde bulunmayı unutmayın.

Not: Eğer elinizde halen PES 2018 Crack dosyası mevcut değilse. Bu dosyaya da sitemizden ulaşabilirsiniz. PES 2018 Crack için TIKLAYIN.

PES 2018 TRANSFER OYUNCU VE TAKIM LİSANSLARI Kurulum

Yamayı indirip Pro Evolution 2018/Belgelerim/Konami klasörüne yollayıp oyunu açın.

League of Legends Mod Skin Pro İndir

PES 2018 Transfer Yaması – PES 2018 Lisanslar  ➜ TIKLA İNDİR

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.