Pes 2018 Türkçe Spiker İndir

pes 2018 türkçe spiker indir

PES 2018 Türkçe Spiker İndir – Sorunsuz

PES 2018 Türkçe Spiker ile yeni çıkmış PES 2018 oyununu Türkçe spiker ile oynayabileceksiniz. PES 2018 çıkar çıkmaz inanılmaz bir popülerlik kazandı. Bilmenizi isteriz ki bu isteden PES 2018 Crack dosyasına da ulaşabilir eğer oyununuz DEMO sürümdeyse FULL sürüme geçiş yapabilirsiniz.Bonus olarak da PES 2018 Transfer Yamasına da buradan ulaşabilirsiniz. PES 2018 zevkinizi zirvelere taşımak için Pro Evolution Soccer 2018 Türkçe Spiker yamasını indirmeyi unutmayın. Linki aşağıya bırakıyorum. İstek yama hile crackler için de bizlere yazmayı yorum yapmayı unutmayın. Sosyal medya hesaplarımızdan da takipe edebilir ve yüklediğimiz full oyunlara yamalara cracklere serial keylere ulaşabilirsiniz. Takipte kalın. İyi oyunlar.

PES 2018 Türkçe Spiker’i Nasıl Kurarım

Pes 2018 Oyununun kurulu olduğu Pro Evolution Soccer 2018/Data Klasörüne gidin oradaki  dt41_eng_all.cpk dosyasının her ihtimale karşı bir kopyasını masaütünüze alın. Daha sonra PES 2018 Spiker yamasının içindeki dosyayı  Pro Evolution Soccer 2018/Data Klasörünün içine sürükleyin.

Pes 2018 Crack ve PES 2018 Transfer Yaması aynı zamanda PES 2018 Takım ve Oyuncu Lisanlarına da aşağıda bıraktığım bonus linklerle ulaşabileceksiniz. PES 2018 adına elimizdeki tüm yamaları sizlere sunmak ve sizlerin bu hizmetten yararlanabilmenizi sağlamak bizim için büyük bir mutluluk.

İstediğiniz full oyun ve programlar için de yeni açılan ve kardeş sitemiz olan fulloyunprogramindir.com sitesine uğramayı ve oradaki ilginizi çekecek dosyalara bakmayı unutmayın. Yakın zamanda orada FİFA 2018 Crack de yayınlanacak. Oradan da bizlere ulaşabilir ve istek yama hile full program veya full oyunlar için destek alabilirsiniz. Biz burada sizlere hizmet etmek ve istediğiniz dosyaları ücretsiz sunmakla görevliyiz. Sizden de yorum yapmanızı ve sayfamızı arkadaşlarınızla paylaşmanızı rica ediyor ve paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Esenle kalın kendinize dikkat edin. Sincap.gen.tr ‘yi tercih ettiğinizden dolayı hepinize minnettarız. Aşağıya linkleri bıraktım, indirip oyunun zevkini doruklarda yaşayın. Kendinize dikkat edin, selametle gençlik. İyi oyunlar dileriz.

PES 2018 Türkçe Spiker İndir

Pro Evolution Soccer 2018 Türkçe Spiker İndir  ➜ TIKLA İNDİR

PES 2018 BONUSLARIMIZ AŞAĞIDADIR

PES 2018 Crack İndir  ➜ TIKLA İNDİR

PES 2018 Transfer Yaması İndir  ➜ TIKLA İNDİR

PES 2018 Takım Lisansları İndir  TIKLA İNDİR

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.