Russian CFG + DLL İndir (Muhteşem Cs 1.6 CFG)

Russian CFG indir

Russian CFG + DLL | Counter Strike 1.6 Muhteşem CFG

Counter Strike 1.6‘da en çok kullanılan ve çok popüler olan bir Cfg’yi daha sizlerle paylaşıyoruz. Bugün paylaştığımız cfg’nin ismi Russian DLL + CFG, ayrıca dll dosyası mevcuttur.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Cs 1.6 Russian Cfg indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. CFG’yi indirip kullanmaya başladığınızda ne kadar güzel ve kullanışlı bir cfg olduğunu hissedeceksiniz. Hepinize iyi eğlenceler diliyoruz 😉 En güzel cfgler için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Eğer Counter Strike 1.6 Online indirmek isterseniz buradan indirebilirsiniz. Online olarak oynayabilirsiniz.

Russian CFG + DLL Kurulum & Kullanım

  1. Alttaki bağlantıdan indirdiğiniz rus cfg’yi rardan çıkarın,
  2. İçerisindeki .cfg uzantılı dosyaları Program Files / Valve / cstrike klasörü içerisine atın,
  3. İçerisindeki .dll uzantılı dosyayı Program Files / Valve /cstrike/dlls kalsörüne atın.
  4. Cs 1.6’ya girdikten sonra konsolu açıp “exec russian.cfg” yazıp cfg’yi aktif edin,
  5. Daha sonra konsolu tekrar açıp “load russian.dll” yazın dll’yi de aktfi edin,
  6. Artık cfg kullanıma hazır, iyi kullanımlar.

russian cfg indir

Cs 1.6 Russian CFG İndir ➜ TIKLA İNDİR

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.