sXe 15.7 Wallhack İndir [ Inexinferis – Son Sürüm ]

sxe wallhack indir

sXe 15.7 Inexinferis Wallhack İndir

sXe Injected ile çalışan tüm serverlarda hileler engellenmiş durumda. Sizlere son sürüm sXe Wallhack‘i sunduk. Eğer sXe 15.7 Wallhack indirip kullanırsanız, sXe olan serverlarda hileyi kullanabilirsiniz, yapmanız gereken aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamak. sXe Inexinferis Wallhack Son Sürüm’ünü sürekli sizlere bu konu ile ulaştıracağız, yeni bir sürüm çıkınca hemen size yenisini sunacağız. Herkese iyi oyunlar diliyoruz 😉

sXe Wallhack Inexinferis 15.7 Kullanımı

  1. sXe 15.7 Inexinferis Wallhack’i indirip rardan çıkartın,
  2. sXe Injected 15.7’yi çalıştırın,
  3. sXe 15.7 Inexinferis Wallhack’i Loader.exe’den çalıştırın,
  4. Daha sonra Counter Strike 1.6’yı açın,
  5. Oyuna girdikten sonra “Load” butonuna basın,
  6. Herhangi bir servera girip Duvar hilesini kullanabilirsiniz.

pokemon go apk indir

sXe 15.7 Wallhack İndir  ➜ TIKLA İNDİR

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.