WhatsApp Plus + 8.0 Apk İndir – Türkçe

whatsapp plus indir

Whatsapp Plus 8.0 APK İndir / Son Sürüm / Türkçe

Whatsapp’ın orjinal sürümününün üzerine yepyeni özellikler katılarak oluşturulan Whatsapp Plus‘ın son sürümünü sizlere Türkçe olarak sunuyoruz. Bu düzenlenmiş sürüm ile Whatsapp Son Görülme gizleme, Whatsapp Çevrimiçi durumu gizleme ve whatsapp tema değiştirme gibi şeyleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Normal Whatsapp sürümünde olmayan tüm özellikleri bununla birlikte kullanabileceksiniz. Bunun için öncelikle normal whatsapp’ı android cihazınızdan kaldırın ve whatsapp + yükleyin, ardından uygulamayı açarak tüm özellikleri kullanın. Herkese iyi kullanımlar diliyoruz.

Sürüm: WhatsApp Plus+ v8.0
Boyut: 17 MB
Gereken Android Sürümü: 2.1 ve üzeri sürümler

Whatsapp +Plus Türkçe Kurulumu

  1. Whatsapp_Plus_Apk dosyasını indirip rardan çıkartın,
  2. Sonra apk dosyasını android cihazınıza atın,
  3. Eski whatsapp’ı kaldırın ve yeni apk’yı kurun

PES 2016 Multiplayer Crack İndir

This is box title

Whatsapp + Türkçe İndir

TIKLA İNDİR

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.