Youtube MP3 Dönüştürücü Sitesi – Youtube MP3 Converter Ücretsiz

youtube mp3 converter
Youtube mp3 dönüştürücü sitesi ücretsiz !

Youtube MP3 Dönüştürücü Sitesi

Youtube MP3 dönüştürücü sitesi yazımızda sizlere hızlı, reklamsız ve ses kalitesinde düşme yaşanmadan YouTube’dan nasıl video indirilir ve indirilirken nasıl mp3’e çevrilir anlatacağız. Sizlere sunacağımız Youtube mp3 converter olarak da geçen YouTube mp3 çevirici siteleri aşağıya listeleyeceğim. Bu yazımda sadece bir videoyu nasıl mp3’e çeviririz, hangi siteler mp3 çeviriyor onu yazacağım fakat diğer yazımda YouTube’dan istediğiniz bir videoyu yine başka video formatlara çevirerek nasıl indirebilirsiniz onlardan bahsedeceğim.

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ – CONVERTER SİTELERİ

Aşağıda linkini verdiğim sitelerden herhangi birinden istediğiniz videoyu mp3’e çevirerek indirebilirsiniz. Fakat önemli bir konuya değinmem gerekiyor. Normalde bazı sitelerde 20 dk’dan daha uzun videoları mp3’e çeviremiyorken şimdi aşağıda size linkini verdiğim mp3 dönüştürücü sitelerinden 2 saate kadar uzunlukta olan videolarda dönüşüm yapabiliyorsunuz ki zaten gidip de filmi mp3 yapacak haliniz yok. Müzikleri çok rahat bir şekilde hatta uzun parçaları dahi rahatça çevirip, converter’dan indirebileceksiniz.

SİTE 1    →  TIKLAYIN

SİTE 2   →  TIKLAYIN


Tamamen yerli olan sitelerde reklamsız ve hızlı bir şekilde indirme yapabilecek ve istediğiniz kaliteyi kaybetmek zorunda kalmayacaksınız.

Site andorid, tablet, telefon, bilgisayar her türlü mobil cihaz için uyumludur. İkinci linkte MacOSx işletim sistemi için de mp3 converter tavsiyesine rastlayabilirsiniz.

Haydi şimdi dilediğiniz şekilde mp3 dönüştürücüleri kullanabilirsiniz.

 

2 comments On Youtube MP3 Dönüştürücü Sitesi – Youtube MP3 Converter Ücretsiz

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.