Youtube MP3 Dönüştürücü Sitesi – Youtube MP3 Converter Ücretsiz

youtube mp3 converter

Youtube mp3 dönüştürücü sitesi ücretsiz !

Youtube MP3 Dönüştürücü Sitesi

Youtube MP3 dönüştürücü sitesi yazımızda sizlere hızlı, reklamsız ve ses kalitesinde düşme yaşanmadan YouTube’dan nasıl video indirilir ve indirilirken nasıl mp3’e çevrilir anlatacağız. Sizlere sunacağımız Youtube mp3 converter olarak da geçen YouTube mp3 çevirici siteleri aşağıya listeleyeceğim. Bu yazımda sadece bir videoyu nasıl mp3’e çeviririz, hangi siteler mp3 çeviriyor onu yazacağım fakat diğer yazımda YouTube’dan istediğiniz bir videoyu yine başka video formatlara çevirerek nasıl indirebilirsiniz onlardan bahsedeceğim.

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ – CONVERTER SİTELERİ

Aşağıda linkini verdiğim sitelerden herhangi birinden istediğiniz videoyu mp3’e çevirerek indirebilirsiniz. Fakat önemli bir konuya değinmem gerekiyor. Normalde bazı sitelerde 20 dk’dan daha uzun videoları mp3’e çeviremiyorken şimdi aşağıda size linkini verdiğim mp3 dönüştürücü sitelerinden 2 saate kadar uzunlukta olan videolarda dönüşüm yapabiliyorsunuz ki zaten gidip de filmi mp3 yapacak haliniz yok. Müzikleri çok rahat bir şekilde hatta uzun parçaları dahi rahatça çevirip, converter’dan indirebileceksiniz.

SİTE 1    →  TIKLAYIN

SİTE 2   →  TIKLAYIN


Tamamen yerli olan sitelerde reklamsız ve hızlı bir şekilde indirme yapabilecek ve istediğiniz kaliteyi kaybetmek zorunda kalmayacaksınız.

Site andorid, tablet, telefon, bilgisayar her türlü mobil cihaz için uyumludur. İkinci linkte MacOSx işletim sistemi için de mp3 converter tavsiyesine rastlayabilirsiniz.

Haydi şimdi dilediğiniz şekilde mp3 dönüştürücüleri kullanabilirsiniz.

 

2 yorum

  1. Halit Aksoy on

    youtube mp3 dönüştürücü konusunda tek geçerim sağlam site reklamsız olması ayrı güzel

Leave A Reply