Basın Bülteni Dağıtımı Servisi

Basın Bülteni Dağıtımı Basın Bülteni Dağıtımı Easy Newsletter ile bir basın bülteni yayınladığınızda, haberleriniz doğrudan ilgisini çeken gazetecilere ve editörlere gönderilir. Haber ajanslarına, ulusal, yerel ve sektörel gazetelere, dergilere, TV kanallarına ve haber sitelerine tek noktadan ulaşabilirsiniz. 14.000’in üzerinde muhabir, editör ve diğer basın mensupları 90 ilgi alanı kategorisine bölünmüştür.
Yayın türü (Haber Ajansı, Gazete, İnternet Medyası, Dergi, TV), ilgi alanı, kategori, dağıtım (ulusal, yerel, sektörel) vb. Şartnamelere göre filtrelenen 5.000’in üzerinde medya kuruluşu.
Basın mensuplarının bulunduğu yere ve görevlerine göre hedef dağılımı.

Basın Bülteni Dağıtımı

Basın bülteni, Basın Bülteni Yazımı, Basın bültenlerinin dağıtımı * için sunduğumuz tüm paketler yazma ve düzenleme hizmetleri içerir. Markanızı medyada daha görünür hale getirin ve medyanın, hedef kitlenizin, yatırımcıların ve potansiyel müşterilerin haber bültenlerine ve SEO kurallarına uygun olarak hazırlanan basın bültenleriyle dikkatini çekerek arama motorlarında görünürlüğünüzü artırın.

Müşterileriniz ve hedef kitleniz araştırmalarını internetten ve basılı medyadan yapmaktadırlar. basın bülteni dağıtımı servisi Günümüzde yayınlar ve basılı medyaların yanı sıra Web içerisindeki görünürlük oranınız şirketinizin başarısını büyük oranda etkilemektedir.
Basın Bülteni Dağıtım” servisi Kolay Bülten, advertorial reklam hizmeti şirketinizi en kolay yoldan basın ve internet siteleriyle buluşturuyor. Basın bültenlerinizi Kolay Bülten ile dağıtarak ulaşmak istediğiniz tüm hedeflere tek bir noktadan ulaşabilirsiniz.

Basın Bülteni Dağıtımı Servisi

Güçlü iletişim, geleneksel ve dijitalin birlikteliğinden doğar. Online ve basılı medyadaki görünürlüğünüz, başarınızı etkileyen en önemli etkenler arasındadır. basın bülteni gönderimi paketleri Bu nedenle, basın bültenlerinizin dağıtımını yaparken her iki mecranın da gücünü kullanırız.

* Tüm “Kullandıkça öde” paketlerine uygulanır. Basın bülteni servisi, Medya İzleme ve Raporlama, Basın bülteni için sağladığımız tüm paketlerde, markanızın basın bültenlerinin dağıtım sonuçlarını çevrimiçi basın çalışmaları kapsamında detaylı medya takibi * ve dağıtım raporları ile düzenli olarak analiz edebilir ve dijital basıncınızın etkisini ölçebilirsiniz. kampanyaları.  * Medya izleme servisi tüm “Kullandıkça öde” paketleri için kullanılabilir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Basın Bülteni Dağıtımı Servisi Basın Bülteni Dağıtımı Servisi için yorumda bulun

    Basın Bülteni Dağıtımı Servisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Basın Bülteni Dağıtımı Servisi için ilk yorumu yapabilirsin.