Carx Drift Racing

Carx Drift Racing V1.5.1 Mod Apk –Para Hilesi İndir

Carx Drift Racing V1.5.1 Mod Apk –Para Hilesi İndir

Bulunduğunuz parkur içerisinde drift yaparak veya zamana karşı yarışarak bölümleri geçtiğiniz en popüler android yarış oyunlarından biri olan CarXDriftRacing oyununda yaşadığımız maddi problemlerden dolayı ve genel zorluklardan ötürü sizlere MOD APK yani sınırsız şekilde para kullanabileceğiniz bir hile programı sunuyoruz. Bu yolla istediğiniz arabayı satın alabiliyorsunuz ve geliştirmeler yapıp görevleri tamamlayabiliyorsunuz. Daha bir sürü kolaylığı ve oyunu daha zevkli hale getirecek içeriğe sahip CarxDrift Racing V1.5.1 Mod Apk ‘yi indirebilirsiniz. Keyifli Oyunlar.

Carx Drift Racing V1.5.1 Mod Apk Kurulum

  • v1.5.1 SD DATA dosyasını  indirip rar’dan çıkaralım “com.CarXTech.CarXDriftRacingFull” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz kendiniz oluşturmalısınız)
  • İndirip kuracağız ve oyuna giriş yapacağız.
  • Oyuna giriş yapacağız ve paramıza bakarak hilemizin çalıştığını görebileceğiz.
  • CarX Drift Racing 1.5.1 altın hile apk : oyuna giriş yapacağız ve altınımıza bakarak hilemizin çalıştığını görebileceğiz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden mutlaka indirmeniz gerekmektedir. Yoksa oyun açılmayabilir.

 

 

 

sxe 15.9 fix 1 indir

CarxDrift Racing v1.5.1 SD DATA dosyasını indirme linkleri

CarxDrift Racing v1.5.1 SD DATA dosyasını indir   ➜  TIKLA İNDİR

CarxDrift Racing V1.5.1 Mod Apk İndirme Linki

CarxDrift Racing V1.5.1 Mod Apk İndir   ➜  TIKLA İNDİR