American Truck Simulator v1.29.1.1s + 16 DLC Full İndir (Son Sürüm)

American Truck Simulator Full indir

American Truck Simulator Full indir Son Sürüm American Truck Simulator Son Sürüm Full indir – SCSSoft tarafından yapılmış yeni bir tır simulasyonunu sizlerle paylaşıyoruz. American Truck Simulator’un full sürümünü aşağıda verdiğimiz bağlantıları kullanarak indirip oynayabilirsiniz. American Truck Simulator Crack sorunsuzdur ve save hatası vermez. American Truck Simulator Full indir sürümünü ve crack dosyalarını aşağıdan indirebilirsiniz, ayrıca ATS Minimum Sistem Gereksinimleri ve kurulum adımlarını da aşağıya inerek görebilirsiniz. Herkese iyi günler dileriz 😉 American Truck Simulator Ekran Görüntüleri   American Truck Simulator Minimum Sistem

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.