Blackmart Alpha indir [ Son Sürüm APK ]

Blackmart Alpha indir Son Sürüm APK Android cihazların uygulama bankası olan Google Play içerisindeki tüm uygulamaları ücretsiz olarak indirmeyi sağlayan Blackmart Alpha adlı uygulamanın son sürümünü sizlerle paylaştık. Blackmart Alpha.apk dosyasını verdiğimiz bağlantıdan indirdikten sonra uygulamayı android cihazınıza yükleyin, ardından Black market Alpha‘yı çalıştırın. Blackmart Alpha içerisinden istediğiniz uygulamayı aratıp hemen full olarak indirebilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden her uygulamayı indirebilirsiniz. Herkese iyi kullanımlar dileriz 😉 Blackmart Alpha indirme & Kurulum İlk olarak blackmart_alpha_2017.apk dosyasını indirin ve android cihazınıza atın, Sonra

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.