Boom Beach MOD Apk İndir (Sınırsız Elmas & Altın Hileli)

Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Boom Beach MOD APK Android Platformu ve Apple ios platformunda en çok beğenilip indirilen strateji oyunlarından biri olan Boom Beach’in son sürüm hileli mod apk dosyasını bugün sizlerle paylaştık. Boom Beach Mod Apk dosyasını indirin, ardından data dosyalarını yükleyin ve Boom Beach Sınırsız Elmas Hilesi ve sınırsız altın hilesini kullanmaya başlayın. Aşağıda verdiğimiz bağlantıları kullanarak oyunun dosyalarını indirebilirsiniz. Data dosyalarını android/data/obb içerisine attıktan sonra apk dosyasını yüklemeniz gerekiyor arkadaşlar. Yüklemeyi yaptıktan sonra oyunu açınca Sınırsız

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.