Framaroot Apk İndir [En İyi Android Root Uygulaması]

framaroot latest apk

Framaroot [Android Kolay Root Uygulaması] Bugün android cihazlarınızı en kolay yöntemle root yapabileceğiniz süper bir root uygulamasını paylaştık. Framaroot ile istediğiniz herhangi bir android cihazınızı birkaç dakika içinde root edebileceksiniz. Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan Framaroot apk indir‘in son sürümünü indirip kullanabilirsiniz. Framaroot Apk Kurulum & Kullanım Framaroot’u indirip cihazınıza atın Ardından Framaroot.apk dosyasını yükleyin Framaroot uygulamasını çalıştırın Karşınıza gelen root butonuna basıp cihazınızı root edin.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.