ETS 2 Nuri Alço Havalı Korna Modu / Yaması İndir

ETS 2 Nuri Alço Havalı Korna Modu

ETS 2 Nuri Alço Havalı Korna Modu / Yaması Euro Truck Simulator 2 için muhteşem bir havalı kornayı daha sizlere sunuyoruz. ETS 2 Nuri Alço Korna Modu‘nu sizlere verdiğimiz linkleri kullanarak indirebilirsiniz ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kornanın nasıl çaldığını görmek için aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz. Kornanın kurulumu ve kullanımını da yine aşağıda bulunan açıklama kısmını okuyarak öğrenebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz 😉 ETS 2 Nuri Alço Havalı Korna Modu Kurulumu ETS 2 Nuri Alço Kornasını indirip rardan çıkartın, Nuri_Alco_Korna

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.