ETS 2 Bütün Garajlar Açık Save Dosyası İndir [+1 Milyar Dolar Para]

ETS 2 Bütün Garajlar Açık Save

ETS 2 Garajlar Açık Save Dosyası + 1 Milyar Dolar Para Euro Truck Simulator 2’de Scania, Volvo, Renault, Mercedes-Benz, Man, Iveco ve DAF yani bütün Tır Firmalarının açılmış olarak bulunduğu save dosyasını (kayıtlı profil) sizlerle paylaştık. Ayrıca profilde 1 Milyar dolar da bulunmakta, hiçbir zaman para sıkıntınız olmadan oynayabilirsiniz. Hemen ETS 2 Tüm Garajlar Açık Save Dosyasını indirip kullanabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz. ETS 2 Bütüm Garajlar Açık Save Dosyası Kurulumu ETS 2 Garajlar Açık Save Dosyasını indirin ve rardan

Devamını oku

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.