ETS 2 Gerçekçi Zenon Paketi İndir [Realistic Xenon Pack v 2]

ETS 2 Gerçekçi Zenon Paketi İndir [Realistic Xenon Pack v 2]

ETS 2 Gerçekçi Zenon Paketi 

Oyunu güzel kılan şeyler de zaten güncel hayata çok yakın olması ve daha gerçekçi olması değilmidir. Hep daha gerçekçi olsun isteriz. İşte bu Zenon paketi ile arkadaşlar ışığı dağılan ve gerçekçi bir görünüm veren adeta gepgerçek bir paket.  Alın oynayın kullanın.

Gerçekçi Zenon Paketi size daha iyi bir görüş ve hava katacak, oyundan aldığınız zevki zirvelere taşıyacak ve oyunu başından kalkmak istemeyeceksiniz. Adeta geceleriniz aydınlanacak.  1.26 da sorunsuz çalışıyor, eğer sizin sürümünüz 1.6 değilse sitemizden indirip yükseltme yaptıktan sonra bu paketi tekrar yükleyebilirsiniz. Yapmasanız bile belki sizin paketinizde de çalışır. Ama diğer ETS 2 yamalarına göz atmayı unutmayın.

Diğer ETS 2 hilelerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Hatta istediğiniz veya merak ettiğiniz hileleri bize yazın, en kısa sürede size ulaştırmaya çalışalım. Şimdi güzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel güzel oyunlar. Aşağıda linli var ETS 2 yi zevkli hale getiren bu yamayı veya modu artık ne derseniz alın indirin oynayın.

ETS 2 Gerçekçi Zenon Paketi İndir

ETS 2 Gerçekçi Zenon Paketi İndir   ➜  TIKLA İNDİR

Leave A Reply