Gezen Tavuk Yumurtası

Gezen Tavuk Yumurtası Seri üretime geçmiş olan tavuk ve yumurta kalitesiz ve verimsiz ürünler vererek insanlara fayda sağlamayan besin maddelerine dönüşmektedir. Gezen Tavuk Sürekli kuluçka makinesinde olan tavuklar, gezemez ve beslenemez. Sadece önlerine konan yemleri yemek zorunda kalan tavuklar zaman içerisinde körelir ve içerisinde vitamin, mineral ve aminoasit olmayan yumurtalar üretmeye başlar.

Gezen Tavuk Yumurtası

Gezen Tavuk Yumurtasının Tadı Farklı Mıdır?

En sık sorulan sorulardan birisi de gezen tavuk yumurtası hakkında olanlardır. Bu tavukların yumurtalarının tadı son derece lezzetlidir. Kendi tesisimizde doğal yaşam ortamında ve doğal besinleriyle beslenmesine izin verdiğimiz farklı cinslerdeki tavuklarımız, kaliteli hayat şartlarına sahiptir. Oturan ve sürekli aynı yemi yiyen tavuklar yerine bizim tavuklarımızın yumurtalarının tadı oldukça farklıdır. Tavuk Satışı Kurulduğumuz günden bu güne müşterilerimize en sağlıklı tavuk ve yumurtayı nasıl sağlarız konusunda kendimizi geliştirmek için çalışmaktayız. Bünyemizde çalışan veterinerler ve mühendisler sayesinde, hayvanlarımızı en sağlıklı şekilde, kendi hayat döngülerine göre yaşatarak etlerinin daha lezzetli olmasını,

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. gezen tavuk Gezen Tavuk Yumurtası için yorumda bulun

    Gezen Tavuk Yumurtası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gezen Tavuk Yumurtası için ilk yorumu yapabilirsin.