Grand-Theft-Auto-San-Andreas

GTA San Andreas Full | Tek Link İndir

Sizlere tek link full oyun sunmaya elimizden geldiği kadar gayret gösteriyoruz. En güzel ve en popüler tek link oyunları sizlerle buluşturuyoruz. Ve sitemize en güzel tek link full oyunları eklemeye devam edeceğiz.
Bugün sizlere GTA San Andreas tek link ve full olarak sunuyoruz. GTA San Andreas hem sistem gereksinimleri açısından hem de kapladığı yer açısından oldukça düşük gereksinimleri vardır. Hemen hemen her bilgisayarın kaldırabileceği özellikleri vardır. Kendim 64MB ekran kartı ve 512 MB RAM’i olan bir bilgisayarda GTA San Andreas’ı kasmadan oynayabildim. Yani anlayacağınız oyun her bilgisayarda sorunsuz bir şekilde oynanabilir.
Kota problemi yaşayan arkadaşlar içinde GTA San Andreas Full Rip sürümünü sunduk. Oldukça fazla sıkıştırılarak en düşük boyuta getirilmiştir. Ama her özelliği çalışmaktadır. Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan GTA San Andreas Full indirip oynayabilirsiniz.
Tekrar başka bir full ve tek link oyunda buluşmak dileğiyle hoşçakalın. herkese Grand Theft Auto San Andreas oyunununda başarılar 😉

GTA-San-Andreas

Grand Theft Auto San Andreas Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 1 GHz Intel Pentium III ya da AMD Athlon
  • Bellek: 256MB RAM
  • Ekran Kartı: 64MB
  • Sabit Bellek: 2 GB Boş Alan


This is box title
GTA San Andreas [Full / Tek Link]  ➜ TIKLA İNDİR