Minecraft Full indir (Son Sürüm)

Minecraft full indir

Minecraft Full indir | Türkçe | Tek Link

Milyonlarca oyuncusu olan Minecraft güncellemelerine devam ediyor. Her güncellemede yeni yeni özellikler eklenen Minecraft daha da güzel hale geliyor. Ve tüm oyuncularının beğenisini kazanıyor. Türkiye’den de milyonlarca oyuncusu bulunan Minecraft’ı sizlere Türkçe olarak sunduk. Artık herkes Minecraft Full Türkçe indirebilecek ve oyunu anlayarak oynayabilecek.
Biz de sizlerle bugün Minecraft full sürümü paylaşıyoruz. Aşağıda verdiğimiz bağlantılardan Minecraft full indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra kurulum ve kullanım için aşağıda yazan adımları uygulayın. Herkese iyi oyunlar dileriz 😉

Minecraft 1.6.2 Kurulum ve Kullanım

Minecraft full indir butonuna basıp oyunu indirin ve ardından ‘Minecraft.exe‘ dosyasını açtıktan sonra gerekli güncellemeyi tıklayın. Daha sonra otomatik olarak güncelleme işlemi başlayacak ve istediğiniz Minecraft sürümünü oynayabileceksiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci/CPU: 2.0 GHz
Bellek/RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 128 MB
Sabit Disk: 200 MB
OpenGL: 1.4
Sistem: Windows 8/7/Vista/XP

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci/CPU: 2.5 GHz
Bellek/RAM: 4 GB
Ekran Kartı: 1 GB
Sabit Disk: 1 GB
OpenGL: 2.0
Sistem: Windows 8/7/Vista/XP

Gerekli olan Yazılımlar:
– Java


This is box title
Minecraft 1.6.2 (Türkçe)  ➜ TIKLA İNDİR

99 comments On Minecraft Full indir (Son Sürüm)

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.