Pes 2018 Crack İndir – Sorunsuz Tek Link

PES 2018 Crack indir

PES 2018 Crack İndir | Sorunsuz | CPY

PES 2018 crack indir dosyasını sunmaktan gurur duyuyoruz. Futbol oyunlarının şahı padişahı gelmiş geçmiş en iyi futbol simulasyonlarından biri olan Pes 2018 şimdi futbol severlerin karşısında. Toplamda 3 türk takımı bulunuyor. Türkiye ligi şimdilik bulunmuyor fakat yamasını yapıp sizlerle paylaşacağız. Pes 2018 Türkçe Spiker Yamasına da buraya tıklayarak ulaşabilir veya aşağıya bıraktığımız linkten indirebilirsiniz

Pro Evolution Soccer 2018 Crack ile sorunsuz bir şekilde Pes 2018‘i oynayabilecek ve sınırsız bir şekilde arkadaşlarınıza paylaşabileceksiniz. İstek yama ve hileler için bize yazmayı yorum yapmayı ve değerlendirmeyi unutmayın.

Pes 2018 Sistem Gereksinimleri

  • Bellek: 8 GB RAM
  • işletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7 SP1 (sadece 64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-3450 (3.10GHz) / AMD FX 4100 (3.60GHz)
  • Sabit Disk: 24 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 / AMD Radeon HD 7750

PES 2018 Crack İndir

PES 2018 crack indir  ➜ TIKLA İNDİR

PES 2018 BONUSLARIMIZ AŞAĞIDADIR ↓

PES 2018 Türkçe Spiker İndir  ➜ TIKLA İNDİR

PES 2018 Transfer Yaması İndir  ➜ TIKLA İNDİR

PES 2018 Takım Lisansları İndir  TIKLA İNDİR

 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.