Pleymut Tavuk

Pleymut Tavuk

Tavuk yetiştiriciliği konusunda Manisa’da bir marka olan firmamız bir sürü tavuk çeşidinin üretimini ve satışını sağlıyor. Ayrıca tavuk yumurtası satışını da yapıyorlar. Ayrıca firmamız pleymut tavuklarının üretimi konusunda da başarılı bir çalışma yürütüyorlar. Pleymut tavukları araziye salma usulüyle yetiştirilmektedirler. Verimli bir tavuk cinsi oldukları için tavukçuluk yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyorlar. Pleymut tavukları diğer tavuk cinslerinden daha fazla tam tüketirler. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Bu tavukları yetiştirmek isteyenlerin yem giderini göz önünde bulundurmaları bu yüzden sonbahar derece önemlidir.

Pleymut Tavukları Yumurta Verimliliği

Pleymut tavukları yumurta vermesi açısından son derece verimlidir. Tavuklar iyi beslendikleri ve yetiştirildikleri durumlarda yılda 240 adede kadar yumurta veriyorlar. Sizlerde organik tavuk üretiminde verimlilik sağlamak ve fazla yumurta elde etmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçip pleymut civcivlerini satın alabilirsiniz. Bu tavukların üretimini firmamız Afyon ve Ankara’da bulunan tesislerinde daha fazla yapmaktadır. Tesislerimize gelip üretimimizi yerinde de görebilirsiniz. Pleymut tavuk civcivlerimizi satın alarak iyi bir yetiştirme ile iyi gelir elde edebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. gezen tavuk Pleymut Tavuk için yorumda bulun

    Pleymut Tavuk için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pleymut Tavuk için ilk yorumu yapabilirsin.