pokemon go mod apk indir

Pokemon Go Mod Apk İndir [Son Sürüm Hileli Apk]

Pokémon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokémon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunudur.

Merhabalar android oyuncuları. Bugün sizlerle çıkar çıkmaz milyonlarca oyuncu tarafından çok beğenilen ve hemen indirilip oynanmaya başlanan oyun olan Pokémon GO Mod Apk dosyasını paylaşıyoruz. Henüz Türkiye’de kullanıma açılmamış olan Pokemon GO’yu aşağıda verdiğimiz bağlantıdan indirdikten sonra apk dosyasını herhangi bir Android cihazınıza yükleyip oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Yepyeni pokemonları keşfederek yakalamanız için etrafta gezmeniz gerekiyor.

Pokémon GO Nasıl Oynanır?

Pokemon GO GPS yardımı ile bulunduğunuz konumdaki pokemonları göstererek onları avlamanızı sağlıyor. Mesela biryerlere gezmeye gidiyorsunuz, orada karşınıza herhangi bir pokemon çıkabilir ve hemen avlayabilirsiniz. Oyun bu şekilde oynanıyor. Ayrıca her seviye atlamanızda size sürpriz hediyeler geliyor. Bir başka yazımızda bunlara değineceğiz.

Daha detaylı bilgi için YouTube’da Pokemon Avlama ile ilgili videoları da izleyebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz, Pokemon GO Hileleri ile ilgili gelişmeler için sitemizi takip edin 😉

Pokémon GO Hileli MOD APK çıktı ve hemen sizlere sunduk, sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın.

Pokemon Go Android Sistem Gereksinimleri

  • Android 4.4 ve üstü işletim sistemi
  • Ekran çözünürlüğünün 1280*720 px çözünürlükte olması tavsiye edilir.
  • GPS konum belirleme açık olmalıdır.
  • Intel işlemcili telefonlarda oyun açılmayabilir.
  • İnternet bağlantınızın zayıf olmaması gerekir.

pokemon go apk indir

Pokémon GO Mod APK İndir (0.41.4 Son Sürüm)  ➜ TIKLA İNDİR