Reddot İndir (Counter Strike 1.5 & Cs 1.6 Kırmızı Nokta CFG)

Reddot

reddot indir

Counter Strike Reddot İndir

Counter Strike 1.5 veya Cs 1.6 için awp (sniper) ve benzeri dürbünlü silahlarda dürbünü açmadan hızlı bir şekilde bu silahları kullanmanızı sağlayan reddot.exe yani kırmızı noktayı sizlerle paylaştık. Aşağıdan indireceğiniz bu yardımcı araç ile çok hızlı bir şekilde awp’yi kullanabileceksiniz. Dürbün kullanmadan direkt düşmanlarınızı vurabilirsiniz.

Not: Antivirüs programları reddot cfg uygulamasını virüs olarak görebilir, fakat hiçbir zararlı yazılım barındırmamaktadır. Kullanıp kullanmamak size kalmıştır. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

sXe’ye yakalanmadan oynayabilirsiniz. Reddot.exe‘yi çalıştırdıktan sonra Counter Strike’ye girin ve kullanmaya başlayın. Kapatmak için de Görev Yöneticisi’ni çalıştırarak kapatabilirsiniz.

reddot indir

Red dot CFG indir  ➜  TIKLA İNDİR

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

Telif Hakkı – Abuse

Telif  Hakkı ve Gizlilik Politikası

sincap.gen.tr websitesi olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor.
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.
Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz

iletişim: www.sincap.gen.tr@gmail.com

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to www.sincap.gen.tr@gmail.com content will be removed within 72 hours.